SEO agentúra

Sponzorovaný obsah

SEO agentúra

Professionalseo.sk  je popredný slovenský online marketing a SEO blog, ktorého profesionálnu prácu vedie Lábszky Jan. Špecializujeme sa na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov na trhu, ale rozumieme a poznáme všetky aspekty: školenia online a triedy, firemné workshopy, ale robíme hodinové a pravidelné poradenstvo a kompletné projekty SEO.

V projekte SEO po analýze základnej línie definujeme efektívnu stratégiu SEO a potom pomôžeme našim klientom dosiahnuť ich obchodné ciele prostredníctvom nepretržitej tvorby obsahu, online PR a vytvárania odkazov.

Cieľom blogu professionalseo.sk je spolu s prácou agentúry SEO pomôcť vzdelávať budúce generácie online marketingu a optimalizácie vyhľadávacích nástrojov.

SEO poradenstvo

Celé roky pracujeme na optimalizácii webových stránok domácich a zahraničných spoločností. Počas tejto doby sme získali veľa skúseností v rôznych priemyselných odvetviach. Naše nahromadené znalosti sme sprístupnili na trhu aj prostredníctvom poradenstva v oblasti optimalizácie vyhľadávacích nástrojov. Taktiež ponúkame hodinové, mesačné a prispôsobené SEO poradenstvo.

Tvorba stratégie SEO

Je bežnou potrebou auditovať existujúce SEO aktivity spoločnosti a rozvíjať novú SEO stratégiu. Popri definovaní technickej, obsahovej a off-page SEO stratégie berieme do úvahy aj obchodné ciele klienta pri vývoji našej SEO stratégie. Robíme to na základe projektu za jednorazový poplatok alebo, v prípade dlhodobej spolupráce, mesačne SEO.

Mesačne SEO

Okrem pravidelného poradenstva a určovania polohy Google vám tiež pomáhame implementovať stratégiu marketingu obsahu, copywriting, online PR a vytváranie odkazov, ako aj mesačné SEO poradenstvo. Počas mesačného poplatku za službu SEO vytvárame mesačné správy o vykonaných úlohách a výsledkoch dosiahnutých v danom mesiaci.

 

Odbornosť

Naša SEO agentúra Professionalseo.sk  pokrýva všetky oblasti a témy, ktoré sú spoločné pre menšie a väčšie spoločnosti. K dispozícii je tiež tím vývojárov, dizajnérov, copywriterov a SEO profesionálov s medzinárodnými rutinami.