Prírodná kozmetika na vlasy ma prekvapila

Sponzorovaný obsah

Prírodná kozmetika na vlasy

Prírodná kozmetika na vlasy ma prekvapila

Kvalitná prírodná kozmetika patrí medzi účinné lieky, len málo ľudí o tom vie. Toto tvrdievala moja mama, ktorá sa s obľubou venovala využitiu prírodných darov. Vždy sme mali doma nejaký bylinkový čaj, lekvár z byliniek, rôzne odvary, a vedeli sme, aké má ovocie a zelenina blahodarné účinky a že sa aj z nich dajú pripraviť chutné pokrmy a tak sa  prírodná kozmetika stáva pre človeka liekom.
Toto všetko som si pripomenula, keď som mala problémy so svojimi vlasmi, nepomáhali mi žiadne dobré šampóny, zábaly, ani vodičky. Vzdala som to teda a vybrala sa domov. Nebývali sme v jednom meste s rodičmi, odsťahovala som sa, keď som sa dala na štúdiá a potom som už v hlavnom meste ostala. Na veľké trápenie mojej mamy, ktorá chcela mať dokonalý prehľad môjho života. Lenže teraz som potrebovala rady, a prírodná kozmetika bola prvoradá a tak som sa rozhodla sadnúť do auta a prejsť 300 kilometrov, aby som sa opäť ocitla doma.
Mama sa mi tak veľmi potešila, že sme celé poobedie len prerozprávali a ja som sa až večer dostala k pálčivej otázke, čo s mojimi vlasmi, ktoré boli biedne. „Mami, musíš mi poradiť tú tvoju liečivúprírodnú kozmetiku, ináč si to neviem predstaviť.“ „V  prírode je mnoho liečivých rastlín, ktoré dokážu pomôcť človeku, len  musíme  nájsť tú správnu bylinku, aby sa z nej mohla prírodná kozmetika vyrobiť. Vitamíny sú aj v ovocí, a banán ti dokáže pomôcť. Ošúp banány, pridaj mlieko a med a máš zábal na vlasy, ktorý dokáže vlasom dodať aj lesk, aj hustotu,“ dodala mama a ja som bola rada, že som prišla domov.

Pridaj komentár